Jak nabarvit betonovou podlahu
Zdroj: http://www.apartmenttherapy.com/how-to-paint-a-93887

Jak nabarvit betonovou podlahu

Včera jsme se odráží na inspirativních příkladů malované betonové podlahy, a dnes je čas pustit se do práce. Poté, co v nedávné době naše betonové podlahy natřené, máme několik tipů uvnitř ke sdílení, jakož i pár slov opatrností …

Jak jsem již zmínil v poslední příspěvek, jsme měli nešťastné kanalizace back-up, který nás donutil vytrhnout stávající 50s suterénu přetvořit-taková škoda! Věřte mi to suterén nebyl chladit i pro milovníky MCM mezi námi. To byl datován a temné a plné plísní, takže jsem byl rád, aby se ucházely adieu na rozpadající se zelenou zvýrazňuje azbestu dlaždice a plesnivé žloutnutí sukovitého borovice, a ohlašovat něco trochu jasnější.

Zvažovali jsme kyseliny barvení, ale vzhledem ke zbytku lepidla a mnoho, mnoho nesrovnalostí vlevo od bývalých azbestových dlaždice, Rozhodli jsme se jít s barvou, která by pokryla ne tak krásné podlahové značky, ale stále předvést trochu textury. Byli jsme také upozorňují na rozjasňující efekt malovat pro naše žaláře suterénu.

Úplné zveřejnění: protože proces zahrnoval odstranění azbestu dlaždice) a šťastnou skutečnost, že pojištění náš domov majitele byl útratu), měli jsme profesionálové dělat práci. My jsme však sledovat každý krok procesu a pečlivé poznámky přenést na vás, patrně nepříjemné sakra z dodavatelů!

Tady je zblízka na podlahu předtím, než jsme maloval:
Ačkoli ještě možnost nízkými náklady, to bylo mnohem více zapojit proces, než jsme se původně myslelo. tady je to, co jsme se naučili:

• Nepoužívejte běžné interiérové ​​barvy nebo dokonce paluby barvy, který je určen pro dřevo, tedy nikoli betonu. Rozhodnout pro nátěrové hmoty speciálně určené k betonu. Použili jsme Behr je 1-komponentní epoxidové betonovou podlahu a garáž barvy.
• Vzhledem k tomu jsme se museli potýkat s lepidlem z předchozího dlaždice, podlaha potřebovala dostatečné množství prepping.
• Beton musí být zcela suché. Je-li vlhkost, spustit odvlhčovače tak dlouho, jak je potřeba k vyřešení tohoto problému. Tato část nám trvalo téměř týden.
• V našem případě se podlaha musela být obroušeného se střední zrnitosti brusným papírem odstranit většinu lepidla a vytvořit povrch pro primer dodržovat.
• byly aplikovány pak dvě vrstvy Behr v betonových a zděných Penetrace 880. To se chová jako lepidlo, které se váže na konkrétní a umožňuje svrchník epoxidové držet.
• Poté, co umožňuje primer zaschnout po dobu alespoň 24 hodin, použije epoxid, počínaje pomocí štětce snížit v celém obvodu.
• Poté, začíná na konci místnosti naproti vchodu, začnou malovat podlahovou plochu s ovčí vlny válečkem na hlasování. Naši dodavatelé nalil barvu přímo na podlaze namísto použití barvy zásobníku.
• Počkejte nejméně 12 hodin pro první nátěr uschnout, poté naneste druhou vrstvu.
• Nechte podlahu uschnout po dobu nejméně 7 dní před chůzi na něm s botami nebo umístěním nábytku na něj. Směry na laku lze říci, až za 72 hodin, ale vzhledem k dlouhé době schnutí nátěru, povrch je náchylný ke snadnému poškrábání po dobu nejméně jednoho týdne, a až na celý měsíc, to bylo překvapení!
• Pro vysoce odolnou povrchovou úpravou a kluzký povrch, přikryjeme non-žloutnutí uretanu ze strany Torginol. Naši dodavatelé říkal, že toto není vždy nutná, protože barva sama o sobě je určen k jízdě po v garážích, ale většina lidí vám řekne, že to stojí za to mít zvláštní ochranu. Jedinou nevýhodou, která má utherene povlak je, že v případě, že podlaha jaksi stále není náhodou nuly, nelze jednoduše dotknout jej s epoxidem, protože se nelepí na lesklý vrchní nátěr.