Jak vyleštit betonovou podlahu?
Zdroj: http://www.doityourself.com/stry/how-to-polish-a-concrete-floor

Jak vyleštit betonovou podlahu?

Betonová podlaha dělá pro velkolepé povrchovou úpravou, uvnitř i venku. Chcete-li zachovat svou podlahu hledá svého nejlepšího běžnou praxí, pravidelné čištění a příležitostný leštění. Kromě toho, že váš povrchový vypadat skvěle, řádný leštění režim může prodloužit životnost vašeho betonovou podlahu.

Pro efektivní vyleštit podlahu, budete muset pracovat na podlahu v několika fázích, za použití disků různých textur. Postupujte podle následujících kroků, aby co nejvíce ze svého leštění úsilí.

Krok 1 – Sweep
Vyčistěte podlahu před instalací lesk. Použijte koště smete jakékoliv nečistoty. Shromáždit vše pro odstranění buď s lopatku nebo vakuu.

Krok 2 – Mop
Naplňte mop kbelík s vodou a přidejte jemným čisticím prostředkem. Mop povrch podlaze jako prostředek k čištění jakýkoli zbytkový prach. Mírné skvrny by také měla přijít off, když mop. Ujistěte se, že umožňují podlahu uschnout nebo předtím, než začnou lesku vytřete podlahu v suchu.

Krok 3 – Polská hrubým Grit
Použijte hrubé zrnitosti leštící disk (ten, který měří 500) vyleštit podlahu. Hrubý štěrk je účinnější při zbavit odolných skvrn a drsné oblastí na povrchu podlahy. Začínají na jednom konci podlahy a pracovat systematicky, pohybující se směrem nahoru ze strany na stranu, dokud se pokrývají celou podlahu. Použijte krouživými pohyby pracovat přes celou podlahu s hrubou zrnitostí disku.

Věnovat zvýšenou pozornost vůči skvrnám, takže se zbavit těchto co nejvíce, a dávat pozor, aby se zamezilo překrývání, jak budete pokračovat.

Krok 4 – Polský s Fine Grit
Přepnutí na jemnou zrnitostí leštící kotouče. Použijte krouživými pohyby pracovat přes celou podlahu. Vyhnout se překrývání činnosti. Případné zbytkové skvrny měli zvednout, když vyleštit s jemným štěrkem. Váš Povrch podlahy by měl vypadat čistý a rovnoměrný, protože všechny skvrny a hrubé záplaty jsou vymazány přes hrubou a jemnou zrnitostí akci.

Krok 5 – Polský s Extra Fine Grit
Pro konečné fázi, použijte lešticí disk s nejjemnější zrnitostí, například 1500. To bude dát své betonová podlaha krásný, sklo-jako lesk. V tomto bodě, každá skvrny nebo kazy by měla být úplně pryč, takže tento průchod je vše, jak dostat krásný povrch.

Budete muset překrývat v této fázi. Použijte krouživými pohyby pracovat kamínek po celé podlaze. Ujistěte se, že překrývat své kruhy, jak budete pokračovat.

Krok 6 – naneste betonovou podlahu Polish
Použijte brusku podlahovou aplikovat betonová podlaha lesk na celé ploše. Mohlo by vám měl poskytnout extra lesk. Váš betonová podlaha se nyní snaží co nejlépe.