Rady, jak používat brusku na vyleštění podlah

Brusku podlaha je ideálním nástrojem pro vyrovnání betonových podlah, leštění a čištění. Podlahové brusky zaměstnat horizontální disky, které rotují zakončit drsné povrchy a hladké ostré hrany. Diamantové bity napuštěné v disku brousí podlahu, aby se dosáhlo požadované úrovně lesku.

Pokud dáváte váš dům facelift, musíte se naučit, jak používat brusku podlahy. K dispozici jsou 2 typy podlahových brusek. Jsou to buď tradiční velké a neskladné modelů nebo novější, menší handheld modelu. Jak dosáhnout stejného výsledku, ale každý vyžaduje různé schopnosti. Handheld modely jsou obecně používány pro pracovní desky, zatímco tradiční model se používá pro podlahy a terasy.

Použití Grinder
Funkce mlýnek na podlahy je odstranit tenkou vrstvu z povrchu podlahy, které mají v úmyslu leštěný. Mlýnek bude také odstranit skvrny a drobné skvrny. Počet leštících prostředků nutných pro konečné úpravy závisí na stavu podlahy.

Způsoby použití mlýnku
Mlýnky lze použít v mokrých i suchých podmínkách. Mokrá metoda využívá vodu k ochlazení diamant krupice a vymazat prach. Voda bude sloužit jako mazivo, snižuje tření a zvyšující životnost Nástroj pro leštění; Nicméně, bude to zanechat docela nepořádek.

Se suchou metodou, stroj leští podlahu, zatímco speciálních kontejnerech v mlýnku, které obsahují prach. Nejlepším postupem bude kombinovat dva procesy. Suchý způsob je odstranit všechny nedostatky, zatímco mokrá metoda je získat zrcadlový podlahy.

Příprava mlýnku
Existují dva typy nastavení kolo na mlýnku. Jedním z nich je pro přepravu nářadí, zatímco druhá je pro broušení. Pohybem mlýnek na své místo prací a zajistit, aby právo nastavení je nastaven na spuštění broušení.
Zapněte motor. V této fázi jsou leštící kotouče se nedotýkají podlahy. Jak jste pocit, že se stroj dosáhne své celkové otáček za minutu, může vyřídit mlýnek na podlaze. Přesuňte mlýnek zleva doprava.

broušení
Začíná se suchou metodou. Přesuňte stroj ze strany na stranu, aby se zabránilo krouživými pohyby, takže si nedělají víří podlahu. Pokračujte broušení, dokud se dosáhnout jednotné úrovně podlahy se všemi nesrovnalosti odstraněny. Prověřit bloky pro rovnoměrné opotřebení.

Vyměňte broušení bloky postupně. V první řadě používají hrubší brusný blok a přejít na ty jemnější později, zatímco leštění podlahy. Ten bude mít normálně 1800 kamínek do 350 zrnitosti. Čím vyšší číslo, tím hladší povrch.

Dokončení práce
Přesuňte brusku mimo místo, které jste právě leštěné. Čištění stroje, použitím hodně vody. -Li ponechána vyschnout, bude leštící látky se obtížně čistí. Druhý den, odstraňte všechny úlomky zůstaly na zemi. Vyčistěte stroj s čistou vodou a mopem na podlahu pro dosažení dokonalého lesku. Nyní, když je úloha dokončena, budete ohromeni tím, jak jako zrcadlo podlaha vypadá. Určitě přijímat komplimenty na svou práci z vaší rodiny a přátel.