Společnost SPHERE8 - dříve SENSO
Zdroj: https://www.sphere8.com/about-us

Společnost SPHERE8 – dříve SENSO

Naše společnost, která byla založena v roce 2009, byl společný podnik mezi Alexander Dennis a Dutch Design Group. V roce 2016 jako firma expandovala, společného rozhodnutí bylo dosaženo oddělit podnikání ve Velké Británii od Senso Group. S 20 lety zkušeností v oblasti bezešvých podlahových krytinách a obkladech stěn, Alex pokračuje do čela a rozvíjet podnikání pod novou značkou Sphere8. Přečtěte si více o naší vzrušující měníte značku prostřednictvím našeho blogu!

Od roku 2009 jsme dodali tisíce rezidenčních a komerčních projektů a to jak ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni a jsme hrdi na zákazníka potěšení. Jsme aktivním členem FeRFA (Pryskyřice Podlahy Association) a každý rok získaly ocenění pro naše zařízení od 2012-2016. Kvalita naší práce a naší personalizované služby zákazníkům mluví samy za sebe – takže máte jistotu, že jste důvěryhodný instalace na odbornících.

PROČ SI VYBRAT SPHERE8?
Dlouholeté zkušenosti v pryskyřičné podlahy průmyslu se stovkami spokojených klientů a obrovské množství předchozích projektů zobrazit.
Naše London showroom, kde si můžete zažít podlahy a stěny pro sebe.
Unikátní barevné zápas služba, kterou nabízíme, takže můžete mít úplnou volnost ve výběru barvy, kterou chcete – nebo si vybrat z jednoho z našich barevných sbírek.
Přírodní biopolymemí pryskyřice, které jsou nejvyšší kvality a šetrné k životnímu prostředí.
Osobní a přátelské služby s vyhrazeným plánovač projektu a odborných instalačního posádky.
Všechny regiony pokryté celé Velké Británii