Pryskyřicová podlaha
Zdroj: https://www.sphere8.com/blog/choosing-your-resin-floor

Pryskyřicová podlaha

První úvaha při výběru pryskyřičné podlahy je prostředí, to určena. Strávili jsme za posledních 8 let instalaci v nesčetných prostorech, od soukromých domech po vlajkových obchodů, základních škol, Michelin-oblíbená restaurace a maloobchodní pop-up okna. Prostřednictvím této zkušenosti jsme vyvinuli řadu podlahových systémů pryskyřice dokonale přizpůsobené pro každé prostředí – ať už je to HomeSphere nebo LuxSphere pro domácí pryskyřičné podlahy nebo ForumSphere a ToughSphere pro obchodní podlahy, můžeme Vám poradit z nejlepších pryskyřičné podlahy pro váš prostor a příslušné technické informace.

Vychází z této technické specifikace, je dalším krokem diskutovat o cenovou nabídku se svým obchodním zástupcem. Pryskyřice podlaha je typicky kolem £ 150 za m², ale to se může lišit v závislosti na …

Prostředí, tj. To, co pryskyřice podlahový systém jste si vybrali
Podklad vybudovat (beton, překližky atd.)
Celková plocha, protože cena za m² klesá celková plocha stoupá
Barvu a dekorace volby (i když obvykle váš výběr barev nebude mít vliv na cenu)
Jakékoliv další detaily, jako jsou kanalizace, kroků nebo podlahových krabic
Nejjednodušší způsob, jak dostat cenovou nabídku online, pomocí našeho okamžité uvozovek nástroj ke stažení závisí na oblasti a podkladu nebo na vašich stránkách personalizovaný PDF. Použití této skutečnosti jako se odráží od bodu, mohou naši prodejní poradci diskutovat o jemnější detaily s vámi a zaměřit se to přesně podle vašich potřeb. Jakmile jste spokojeni s cenou doporučujeme návštěvu našeho showroomu, takže si můžete vybrat barvu a povrchovou úpravu podlahy pryskyřice pro sebe …

Barva a design je jedním z prvních věcí, které klienti vzrušovat v jakémkoli projektu, a výběrem pryskyřičné podlahy se v ničem neliší! V Sphere8 nabízíme obrovskou škálu možností, takže to může být zábavné a tvůrčí proces, ať už jste zkušený architekt nebo majitel domu. V podstatě naši klienti si mohou zvolit jakoukoli zmínku RAL nebo NCS, jako je barva pro jejich pryskyřičné podlahy – dává vám neomezenou volnost při vytváření svého zakázku podlahy. Nicméně, jsme také vyvinuli pečlivě curated rozsah barev, které pomáhají zúžit výběr našich klientů.

Mnoho našich klientů se obrátit na pryskyřičné podlahy jako alternativa k betonové podlahy – jako další bezproblémové podlahy řešení. Obstarávat to jsme vytvořili kovy barevné kolekce – 8 chladné odstíny šedé, které dokonale napodobují betonu. Řada Minerals nabízí 8 teplejší šedé a taupes, z pískovce do břidlice s teplými červené, hnědé a dokonce i fialové tóny. Dále nabízíme Jewel Collection – nápadná řada světle a světlými odstíny od růženín až tyrkysově!

Bez ohledu na barvu si vyberete pro váš pryskyřice podlahy, máte také možnost volby mezi pevným nebo Motion barva – jeden pigment, nebo dva pigmenty smíchané v průběhu instalace vytvořit nějaký pohyb. Klienti, kteří požadují konkrétní podlahový efekt mohou také vybrat z našeho sortimentu BrecciaSphere – sbírka pryskyřice teraco směsí, které dokonale obnovit stále populární teraco povrchu betonu.