Nechoďte po podlaze, na které vám prochladnou nohy
Zdroj: https://www.sphere8.com/blog/don-t-go-getting-cold-feet

Nechoďte po podlaze, na které vám prochladnou nohy

V tomto ročním období, s odpoledních hodinách stále dostává stále tmavší a teploty upuštění, je to víc než kdy jindy důležité cítit útulně a teple doma. Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.
Několik klientů přemýšlet požádat o podlahovým vytápěním v těch několika zajímavých dnech britské vlna veder, ale když přijde podzim a zima my pole konstantní otázky o tom, jak naše podlahy jsou kompatibilní s podlahovým vytápěním a jak nezbytné je. Vzhledem k zahájení příchodem (a nedávný posun na zimní počasí!) Nyní jsme považovali za ideální čas odpovědět na všechny tyto otázky! Čtěte dále pro více informací o typech podlahovým vytápěním, jak to funguje a zda ji budete potřebovat …

Luxus, ne nutností
První věc je pochopit, je to, že na rozdíl od betonové podlahy, Sphere8 podlaha nevyžaduje s podlahovým vytápěním, aby bylo příjemné teploty. Přírodní biopolymery použité v pryskyřičné podlahy Sphere8 se zajistilo, že zůstane okolní a teplé po celý rok a vždy bude pohodlná pod nohama. Odvozený z přírodních olejů z fazolí kolečka, naše pryskyřičné podlahy postrádají chladný, drsný pocit z cementu, epoxidové pryskyřice nebo betonu – tak podlahové vytápění dostane za bonus, není nutnost!

Otevřená kuchyň s pryskyřicí podlahy
0
Dvě možnosti
Pokud se rozhodnete, že chcete přidat další úroveň komfortu do vašeho pryskyřice podlahy, ať již jen ve svém pokoji nebo mokré po celém domě, existuje pak ještě několik rozhodnutí o poskytnutí. Zásadním způsobem existují dva typy podlahovým vytápěním … mokré a elektrické. Porota je stále na kterém je nejvíce nákladově efektivní, ale zpravidla doporučujeme klientům, aby se řídit jejich podkladu. Některé z nich jsou více kompatibilní s různými typy a je závislá na stáří vaší budovy. Elektrické podlahové vytápění využívá rohože nebo dráty, které jsou pohřbeny přímo ve Vašem potěr, ať už je to na vrcholu stávající betonovou podlahu či překližky. Mokrý podlahové vytápění využívá horkou vodu přivádí potrubím k ohřevu podlahy – tyto trubky jsou štěrbinové do podkladu různými způsoby v závislosti na materiálu.

Ta věc je třeba mít na paměti, o podlahovým vytápěním, je to, že působí ve velmi odlišným způsobem se standardními radiátory atd získat mnohem více konzistentní teploty, spíše než výbuch tepla v jedné oblasti. V mnoha ohledech je to ideální pro vytápění větší prostor, jako je například otevřenou kuchyní – kde jinak některé oblasti mohou cítit průvan nebo za studena – a udržuje celý prostor konzistentní teplotu. Nevýhodou je to, že může chvíli trvat, než se cítit žádný vliv – a to s proměnlivou klimatem, jako je Velká Británie, kde teplota může měnit ze dne na den, to může být těžké naprogramovat systém UFH.