Podlaha - leštěný beton
Zdroj: https://www.sphere8.com/blog/design-focus-polished-concrete

Podlaha – leštěný beton

Jedna z věcí, kterou jsou nejčastěji kladených o replikaci vzhled leštěného betonu. Byl to rostoucí trend na nějakou dobu, ale v posledních měsících je to stále více a více populární v domovech lidí a my jsme si všimli, zvýšený zájem o praktické alternativy. Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.

Moderním CANVAS
Není pochyb o tom estetického z leštěného betonu – elegantní, minimalistický a průmyslové funguje jako ideální doplněk k více klasických nebo tradiční interiéry, nebo to může doplňovat moderního minimalismu a drsné textury. Více než cokoli to se chová jako neutrální pozadí, které je všechno, jen ne nuda – jedinečná, ale univerzální, výrazná ale diskrétní.
Praktickému zlepšení
Nicméně, fyzikální vlastnosti leštěného betonu jsou z ideální pro obytné prostředí. Unforgivingly tvrdý beton je také často studená pod nohama a co je nejdůležitější, že bude vždy praskat v určitém okamžiku. To je místo, kde Sphere8 nalije pryskyřice podlahy může poskytnout ideální řešení.

Takže jaké jsou hlavní rozdíly mezi leštěným betonovou podlahu a A SPHERE8 alternativu …?
Leštěný beton má omezený rozsah barev – i když jsou tyto možnosti zvyšují jste stále omezen … Sphere8 podlahy jsou k dispozici téměř v jakékoliv barvě, z jemné šedé směsi pigmentů na neon růžový odstín RAL (!, Pokud chcete …) , A co je nejdůležitější můžeme obarvit-match téměř cokoliv, takže nemusíte dělat kompromisy vůbec.
Teplo a pohodlí … Betonová podlaha je neslavně studené a tvrdé, zatímco Sphere8 biopolymer pryskyřice je teplo pod nohama, hladká a jemná. Díky tomu je mnohem vhodnější pro domácí použití a může být rozhodujícím faktorem pro mnoho našich klientů. Přijeďte do našeho showroomu v Londýně a zkušenosti našich podlah pro sebe!
Zřejmě je také nutné vzít v úvahu trvanlivost podlahy, a zatímco leštěný beton je téměř zaručeno, že trhliny v určitém okamžiku bude pryskyřice podlaha zůstat bez problémů. Při instalaci leštěné betonovou podlahu je často nutné zmírnit praskání řezáním spár – ale Sphere8 podlaha je skutečně bezproblémové povrch a vydrží jako takový.
Nakonec je zde znepokojení ohledně životního prostředí. Leštěný beton obsahuje vysoké množství cementu, který je jedním z nejnáročnějších materiálech energie na planetě. Naproti tomu je naše pryskyřice vyrobený z vysoce obnovitelného přírodního zdroje (skočec obecný!), Která je čistší, bezpečnější a šetrnější k životnímu prostředí.
Resin Alternativou k leštěného betonu
3
Další rozdíly, aby zvážila patří hloubka (100 mm pro leštěného betonu, ve srovnání s 4 mm pro průměrnou Sphere8 pryskyřice podlahy), úvahy náklady a doba montáže – z nichž každý jeden z našich odborných konzultantů prodejních rádi projít s vámi.