Podlaha ve školní knihovně
Zdroj: https://www.sphere8.com/blog/library-at-thomas-s-school-clapham

Podlaha ve školní knihovně

Při zpětném pohledu na některé z našich více památných projektů, je to těžké zapomenout na instalaci Thomas má školu v Clapham, kde jsme poskytli Sphere8 DesignSphere podlahu s mapou Narnie! Byli jsme tak potěšeni výsledný efekt, nemluvě o našeho týmu tvořivost a vynalézavost během plánovací fáze. Skutečně jedinečný instalace. Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.

INOVATIVNÍ FUNKCE A DESIGN
Projekt využil systém DesignSphere (dříve Senso UK Freeze patro), kde je obrázek vložený do pryskyřice podlahy build-up – spíše jako náplň v sendviči. Konkrétně v této instalaci techniky tisku byl použit nový ultra-vysoké rozlišení tisku na na Neschen sítě. Pak v „čtecím koutku“ architekt počítá tmavomodrá přistoupil k posezení, produkoval v truhlářství a přikrytý v pryskyřičné podlahy.

Jeden z více náročných požadavků bylo, že podlaha zapotřebí, aby byl plně reverzibilní, takže původní parketové podlahy pod by mohlo být zjištěno, v případě kdy je to nutné, jako požadavek dědictví. Sphere8 doporučuje FERMACELL desky jako vhodný podklad a pracovali jsme z toho.

Pryskyřičné podlahy s obrazem
0
OMRAČOVÁNÍ konečnou montáží
Hlavním trumfem je samozřejmě hotový výsledek, s podrobnou mapu C. S. Lewise Narnie šířící se přes knihovnu, až po stylové modré čtecím koutku přes pečlivě navržených kroků.