Tvorba nového designu galerie
Zdroj: https://www.sphere8.com/blog/the-creation-of-a-new-design-gallery

Tvorba nového designu galerie

NOVÁ PARTNERSTVÍ
Od té doby jsme vyvinuli mnohem bližší vztah s Tom Dixon a jeho tým, který sdílí náš prostor – což vede k více integrované výstavní prostor. V srpnu 2015 celý tým Sphere8 stáhlo přesunout naši kancelář od bílé budovy do lóže, a přemístěte showroom na straně k vodnímu kanálu oblouky přístaviště. Nalezeno v přestavěné viktoriánské Wharf budovy jako součást projektu regenerace městské Derwent Londýně, mají původní cihlové oblouky a trámové stropy jsou zachovány av kombinaci s exkluzivním displejem plné kolekce Tom Dixon nábytku a osvětlení v obchodě. Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.

Jsme nadšeni, že také sdílet prostor s Dock kuchyni – eklektický a experimentální kuchyně, s neustále se měnícím menu sestaveným z toho, co je v sezóně, což daleko hodil místo některý z kuchařů navštívili, nebo to, co nová složka přišli napříč zahraničí nebo doma.

Sphere8 a Tom Dixon
0
Nový design FOCUS
Díky tomuto novému umístění přišel posun v zaměření – věříme, že při doplňování architektonických prvků v tom, jak se prostor používá; sjednocení formy a funkce. Jako takový náš Sphere8 Design Galerie má více intimní atmosféru. Spíše než showroom prostor putovat, doporučujeme šanci sednout s odborným prodejní poradce diskutovat projekt v detailu. Nabízíme kompletní konzultace barev, příklady našich různých povrchových úprav a řadu vzorků a literaturu, aby vzali.

Naše Sphere8 podlahy proudit hladce přes oblouky a pokračovat v Tom Dixon Shop. Můžete vidět jinou podlahovou úpravu v Dock kuchyni a pro ještě větší rozmanitosti budou i nadále v našich kancelářích a po celé kanceláří Tom Dixon v bílé budovy. Spousta šanci vidět, co chystáme a naše podlahy v reálné situace, dal používat každý den!

 

Nejdůležitější je, že jsme tak rádi, že jsme nyní oficiálně sdílet naše Design Galerie a oblouky Tom Dixon, který představuje skutečnou rozmanitost a eklekticismus britského interiérového designu. Sphere8 je hrdá na to, že je jednoznačně navrhnout zaměřená pryskyřice podlahy specialista, takže nový design Gallery dokonale odráží to. Zavolejte ještě dnes si sjednat schůzku a přesvědčte se sami – jen se ujistěte, ponechat dostatek času na procházení z obchodu a rychlý oběd nahoře!