Vítěz malých projektů v podlahách
Zdroj: https://www.sphere8.com/blog/senso-uk-takes-home-small-commercial-project-of-the-year-at-45th-annual-ferfa-awards-dinner

Vítěz malých projektů v podlahách

Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti Elan-interior, která udává světové trendy.
Pryskyřice Podlahy Association každoročně vítá své členy k udílení cen a večeři na oslavu nejvíce působivé, inovativní a zajímavé projekty za posledních 12 měsíců. Letos se Večerem na slavné Belfry Hotel and Resort a ocenění předložené komikem Fredem Macaulay před nabitým publikem průmyslových odborníků, dodavatelů a montážních

TVŮRČÍ TRIUMPH
Sphere8 (dříve Senso UK) jsou nadšeni, že příjemce ocenění pro malé komerční projekt roku, na projekt na Twickenham Studios v Londýně s Barbarella Design – obrovsky kreativní a náročné instalace pro celý tým.

Náš klient měl velmi jasné designové stručnosti – původně má v úmyslu použít leštěného betonu, ale pak se obrátil na nás jako odolnější a tvůrčí alternativu. Naštěstí naše barva se pohybuje jsou určeny jen s ohledem na tuto skutečnost – napodobit barvu a povrchovou úpravu leštěného betonu, i když nabízí obrovské praktické výhody licí pryskyřice podlahy.

 

Lité podlahy …
Pak tu byl kreativní výzva – klient uvedeno konkrétní červenou, aby odpovídaly ateliérů „značkování a chtěl mít tento dolů po schodech a“ rozlití „do haly. Zároveň to bylo napodobující kaluž krve, tekoucí dolů po schodech z jeho zasedací síň studií „- kde metaforické hlavy mohla dojezdem!
NA MÍRU VOLBA
Jsme vždy pyšní, když jsou naše výrobky vybrala přes více tradičních možností, a v tomto případě to bylo teplo a pohodlí našich podlah, které zejména apeloval na projektanta a její klienty. Nabízíme také zcela na míru barevný službu – tak, aby projektant mohl vybrat i konkrétní červený pigment na schodech a jeden z našich pečlivě kurátor barevných variant v hlavním prostoru recepce.

Opravdu vzrušující část tohoto projektu bylo „louže“ červené pryskyřice … Mokré červená bazén se nalije do mokrého šedé fúzního podlahu, a pak skončil s ostrými hranami pomocí těsnicí povlak. Velmi neobvyklé a zkušený technika, myslíme si, že toto je příklad našeho závazku k tlačení konstrukční limity pryskyřice podlahy a přicházejí s novými a kreativní instalací.

Licí pryskyřice podlahy u Twickenham Studios
0
KLIENT-LED DESIGN KRÁTKÝ
A co je nejdůležitější, to ukazuje náš design-vedl přístup k pryskyřici – chce vyjít vstříc požadavkům všech našich klientů, a dokonce i předčí jejich očekávání. Získali jsme nejkrásnější zpětnou vazbu od klienta, který laskavě řekl …

„Měli bychom bez váhání práci s Senso Británii na budoucích projektech. Celý tým pracoval s námi v zájmu společného cíle vytvoření jedinečné a krásné místo. Prostor recepce má jistě „wow“ faktor a byl přijat průmyslovými lidí, kteří tam pracují – kteří jsou zvyklí pracovat v docela pohádkové místech – s obrovským nadšením „Julie Brownson.

Obrovské děkuji celému týmu, který pracoval na tomto projektu, naše specializované posádky, kteří usilovně pracoval kolem jiných montérů a dodavatelů, zatímco překonávání obrovských problémů na místě, a našemu partnerovi při zadávání Remmers ve Velké Británii.