Lité podlahy

Podlahy Company přináší luxusní moderní nádech do každého interiéru řešení. Naše krásné a bezešvé komfort podlahy nabízejí příjemné a hebké nohama zážitek, který pracuje ruku v ruce s dnešními moderními systémy podlahového vytápění ať už mokré nebo elektrické. Betonové podlahy jsou pevné, nekluzké a odolné proti vsakování olejů.

Vzhledem k tomu, naše podlahy se nalije in situ a na místě, což zajišťuje krásné detaily, kde podlahové plochy splňovat proti zdi, schody nebo kuchyňského nábytku.

Všechny naše licí pryskyřice podlahy jsou k dispozici v každém NCS nebo RAL.

Všechny nalije pryskyřice technické specifikace jsou k dispozici na našich webových stránkách, ale měli byste vyžadovat další podrobnosti neposílejte hestiate nám zavolat na 0207 096 8990.

Proč je licí pryskyřice Floor?
Vylije pryskyřice podlahy se stává stále populární volbou ve formě roztoku o současných interiérových projektů. S žádná spojení, žádné hrany, bezešvé pryskyřičné podlahy nabízíme kompletní praktičnost pro rezidenční a komerční prostředí.

Naše pryskyřičné systémy jsou alifatické polyuretan což znamená, že po instalaci na podlahu, jsou zcela UV stabilní a není žlutý v průběhu času. Naše systémy jsou také zcela vodotěsný, snadno se čistí / udržovat a nabízejí fantastické hypoalergenní vlastnosti.

Se správnou přípravu je také možné nainstalovat náš pryskyřice podlahy přes existující dřeva substrátu nebo více substrátů v důsledku flexibility výrobku.

Také jsme zjistili, že vaše pryskyřice podlahy obstojí ve zkoušce času spolu s barevným výběru. Z tohoto důvodu nabízíme kompletní servis údržby, které v příštích letech umožní jednoduchou refinishing (broušení a mezi nátěry) vašeho podlahu přivést ji zpět do nové nebo máte-li byste chtěli změnit barvu, můžeme to udělat taky.